Akcesoria

wsparcie dla małych nosków
na każdym etapie Metody 3 kroków

Adapter - akcesoria do Katarka

Adapter

Adapter stworzony został z myślą o użytkownikach aspiratorów marki Katarek, którzy posiadają odkurzacz o przekroju rury inny niż okrągły. Adapter wykonany jest z miękkiego tworzywa sztucznego, podatnego na lekkie odkształcenie i doskonale dopasowuje się do kształtu rury ssącej odkurzacza. Dzięki swojej plastyczności odporny jest na niewielkie zgniecenia oraz uderzenia mechaniczne.

Przejdź do sklepu
Szczoteczki - akcesoria do Katarka

Szczoteczki

Szczoteczki przeznaczona jest do czyszczenia końcówek oraz komory aspiratorów Katarek Plus i Katarek Complete. Posiadają ergonomiczne uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego oraz najwyższej jakości włosie, które można wyparzać w temp. do 134°C.

Przejdź do sklepu
Czyścik - akcesorium do Katarka

Czyścik

Czyścik przeznaczony jest do czyszczenia wężyka aspiratora Katarek Plus i Katarek Complete. Posiada ergonomiczny niebieski uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego oraz najwyższej jakości włosie, które z łatwością poradzi sobie z osadem.

Przejdź do sklepu
Standardowa końcówka A do Katarka

Końcówka A Standard

Zastępcza końcówka do aspiratora Katarek Standard sprawdzi się, kiedy jedna z dwóch dostępnych w aspiratorze końcówek zostanie zgubiona lub gdy masz więcej niż dwójkę dzieci.
Końcówka nie pasuje do aspiratorów Katarek Plus i Katarek Complete.

Przejdź do sklepu
Standardowe końcówki A Plus do Katarka

Końcówki A Plus

Zastępcza końcówka do aspiratorów Katarek Plus i Katarek Complete sprawdzi się, kiedy jedna z dwóch dostępnych w aspiratorze końcówek zostanie zgubiona lub gdy masz więcej niż dwójkę dzieci. Posiada system identyfikacji ‘JA&TY’ umożliwiający ich rozróżnienie.
Końcówka nie pasuje do aspiratora Katarek Standard

Przejdź do sklepu

Woreczek

Woreczek bawełniany to prosty sposób na przechowywanie aspiratora Katarek Plus wraz z jego drobniejszymi akcesoriami. Niezbędny w podróży – pozwala w praktyczny sposób przewozić urządzenie.

Przejdź do sklepu

Zdrowe dziecko

spokojna mama

Sprawdź też nasze aspiratory oraz wypróbuj maść!