fbpx
Prosta droga do zdrowego noska

Akcesoria

wsparcie dla małych nosków
na każdym etapie Metody 3 kroków

Adapter

Adapter stworzony został z myślą o użytkownikach aspiratorów marki Katarek, którzy posiadają odkurzacz o przekroju rury inny niż okrągły. Adapter wykonany jest z miękkiego tworzywa sztucznego, podatnego na lekkie odkształcenie i doskonale dopasowuje się do kształtu rury ssącej odkurzacza. Dzięki swojej plastyczności odporny jest na niewielkie zgniecenia oraz uderzenia mechaniczne.

Przejdź do sklepu

Szczoteczki

Szczoteczki przeznaczona jest do czyszczenia końcówek oraz komory aspiratorów Katarek Plus i Katarek Complete. Posiadają ergonomiczne uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego oraz najwyższej jakości włosie, które można wyparzać w temp. do 134°C.

Przejdź do sklepu

Czyścik

Czyścik przeznaczony jest do czyszczenia wężyka aspiratora Katarek Plus i Katarek Complete. Posiada ergonomiczny niebieski uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego oraz najwyższej jakości włosie, które z łatwością poradzi sobie z osadem.

Przejdź do sklepu

Końcówka A Standard

Zastępcza końcówka do aspiratora Katarek Standard sprawdzi się, kiedy jedna z dwóch dostępnych w aspiratorze końcówek zostanie zgubiona lub gdy masz więcej niż dwójkę dzieci.
Końcówka nie pasuje do aspiratorów Katarek Plus i Katarek Complete.

Przejdź do sklepu

Końcówki A Plus

Zastępcza końcówka do aspiratorów Katarek Plus i Katarek Complete sprawdzi się, kiedy jedna z dwóch dostępnych w aspiratorze końcówek zostanie zgubiona lub gdy masz więcej niż dwójkę dzieci. Posiada system identyfikacji ‘JA&TY’ umożliwiający ich rozróżnienie.
Końcówka nie pasuje do aspiratora Katarek Standard

Przejdź do sklepu

Woreczek

Woreczek bawełniany to prosty sposób na przechowywanie aspiratora Katarek Plus wraz z jego drobniejszymi akcesoriami. Niezbędny w podróży – pozwala w praktyczny sposób przewozić urządzenie.

Przejdź do sklepu

Zdrowe dziecko

spokojna mama

Sprawdź też nasze aspiratory oraz wypróbuj maść!