fbpx
Prosta droga do zdrowego noska

Aspiratory Katarek

prosta droga do zdrowego noska

Odciąganie wydzieliny to kluczowy element oczyszczania nosa i najważniejszy krok Metody 3 Kroków.
Za pomocą aspiratora do odkurzacza Katarek, skutecznie i bezpiecznie udrożnisz drogi oddechowe dziecka już od pierwszego dnia życia.

Rozrzedzanie

Odciąganie

Nawilżanie

Katarek Complete to kompleksowy zestaw do walki z katarem u dzieci już od 1 dnia życia. Z nim w 3 prostych krokach (rozrzedzaj, odciągaj, nawilżaj) można skutecznie pozbyć się zalegającej wydzieliny. Zestaw zawiera: aspirator Katarek Plus, dwie końcówki z identyfikacją Ja&Ty (buzia biała, buzia niebieska), szczoteczkę oraz 5 ampułek Katarek fizjologiczny roztwór soli 0,9% NaCl.

Przejdź do sklepu

Podłączany
do odkurzacza

Rozkręcana
komora

Fizjologiczny
roztwór soli

Aspirator do nosa Katarek Plus jest innowacyjnym urządzeniem do walki z katarem, podłączanym do domowego odkurzacza o mocy 800 –1800 W. Wykorzystując jednostajną siłę ssącą odkurzacza aspirator skutecznie i szybko pozbywa się wydzieliny z noska dziecka, przynosząc mu ulgę. Cały proces odciągania wydzieliny jest całkowicie bezpieczny dla każdego dziecka, nawet w pierwszych dniach jego życia. Rozkręcana komora aspiratora Katarek Plus ułatwia utrzymanie produktu w czystości, ergonomiczny kształt wpływa na zwiększenie komfortu podczas jego użytkowania, zaś długi wężyk gwarantuje swobodę ruchów.
Aspirator kataru Katarek Plus posiada dwie końcówki pozwalające na stosowanie go u dwójki dzieci jednocześnie. Zastosowany na końcówkach systemem identyfikacji „Ja&Ty” (buzia niebieska, buzia biała) umożliwia ich rozróżnienie. W komplecie znajduje się także szczoteczka, którą można wyparzać.

Przejdź do sklepu

Podłączany
do odkurzacza

Rozkręcana
komora

Aspirator kataru Katarek Standard z nierozkręcana komorą, przeznaczony jest do usuwania wydzieliny z noska u dzieci już od pierwszego dnia życia. Z powodzeniem może być także używany u osób niepełnosprawnych i osób niewspółpracujących. Konstrukcja aspiratora Katarek Standard sprawia, że po podłączeniu go do domowego odkurzacza o mocy 800 –1800 W, następuje redukcja siły ssącej zapewniając delikatne, jednostajne, a dzięki temu skuteczne pozbycie się zalegającej wydzieliny. Produkt może być stosowany u dwójki dzieci dzięki dwóm zamiennym końcówkom.

Przejdź do sklepu

Podłączany
do odkurzacza

Zdrowe dziecko

spokojna mama

Sprawdź też nasze akcesoria oraz wypróbuj maść!