Aspiratory Katarek

prosta droga do zdrowego noska

Który aspirator do nosa wybrać?

Dla Mamy Complete

Aspirator do nosa Katarek Complete Secure+ z dwiema wymiennymi końcówkami oraz ampułkami roztworu soli fizjologicznej to kompleksowy zestaw do walki z katarem. Idealny produkt, jeśli chcesz odciągać katar przy pomocy Metody 3 Kroków.

Dla dwójki dzieci

Jeśli masz co najmniej dwójkę dzieci, to odciągacz kataru Katarek Plus będzie świetnym wyborem. Ten zestaw zawiera aspirator oraz dwie wymienne końcówki oznaczone różnokolorowymi buźkami dla łatwiejszej identyfikacji. Aspirator do nosa Katarek Plus znajduje się również w zestawie Katarek Complete.

Dla jednego dziecka

Podstawowy aspirator do nosa dla niemowląt i dzieci to Katarek Standard. Nie posiada on rozkręcanej komory (w odróżnieniu od odciągacza Katarek Plus). W zestawie znajdują się dwie końcówki, ale są one identyczne (nie posiadają różnokolorowych buziek). Dlatego jest to doskonały wybór, jeśli posiadasz jednego malucha.

Dla podróżujących

Katarek Travel 2w1 został stworzony dzięki Wam. Rozumiemy, że nie jesteście w stanie zabrać odkurzacza w podróż, na spacer czy na wakacje. Dlatego w naszym nowym aspiratorze Katarek Travel znajdziesz końcówkę do aspiracji ustnej, która pozwoli Ci odciągnąć katar z noska dziecka wszędzie tam, gdzie nie możesz podłączyć odkurzacza.

Odciąganie kataru u dzieci

Aspirator do nosa a metoda 3 kroków

Odciąganie wydzieliny to kluczowy element oczyszczania nosa i najważniejszy krok Metody 3 Kroków.
Za pomocą aspiratora do odkurzacza Katarek, skutecznie i bezpiecznie udrożnisz drogi oddechowe dziecka już od pierwszego dnia życia.

Rozrzedzanie wydzieliny solą fizjologiczną

Rozrzedzanie

Odciąganie kataru aspiratorem

Odciąganie

Nawilżanie śluzówki solą fizjologiczną

Nawilżanie

Aspiratory do nosa Katarek

Aspirator Katarek Complete - odciągacz kataru w zestawie z solą fizjologiczną

Katarek Complete Secure+ to kompleksowy zestaw do walki z katarem u dzieci już od pierwszego dnia życia. W zestawie znajduje się: aspirator do odkurzacza Katarek Plus, dwie końcówki, szczoteczka do czyszczenia końcówek i komory aspiratora oraz 20 ampułek roztworu soli fizjologicznej 0,9% NaCl w innowacyjnych ampułkach Katarek Secure+.

Zestaw Katarek Complete Secure+ umożliwia odciąganie kataru według Metody 3 Kroków. Sól fizjologiczna użyta w pierwszym kroku rozrzedza wydzielinę, którą następnie łatwiej odciągnąć aspiratorem. Ostatnim krokiem jest ponowne użycie roztworu soli fizjologicznej, by nawilżyć błonę śluzową nosa.

Przejdź do sklepu
Aspirator Katarek Complete - odciągacz kataru w zestawie z solą fizjologiczną

Podłączany
do odkurzacza

Rozkręcana
komora

Fizjologiczny
roztwór soli

Aspirator Katarek Plus - odciągacz kataru do odkurzacza z rozkręcaną komorą

Aspirator do nosa Katarek Plus jest innowacyjnym urządzeniem do walki z katarem, podłączanym do domowego odkurzacza o mocy 800 –1800 W. Aspirator jest w pełni bezpieczny, można stosować go u noworodków (od pierwszego dnia życia), niemowląt i starszych dzieci.

Katarek Plus – w odróżnieniu od odciągacza kataru Katarek Standard – posiada rozkręcaną komorę, która bardzo ułatwia utrzymanie aspiratora w czystości. W zestawie Katarek Plus znajduje się aspirator, dwie końcówki z identyfikacją Ja&Ty oraz szczoteczka do czyszczenia odciągacza – jego komory i końcówek.

Przejdź do sklepu
Aspirator Katarek Plus - odciągacz kataru do odkurzacza z rozkręcaną komorą

Podłączany
do odkurzacza

Rozkręcana
komora

Aspirator Katarek Standard - odciągacz kataru do odkurzacza z nierozkręcaną komorą

Katarek Standard to aspirator do odkurzacza, który skutecznie i szybko usuwa wydzielinę z noska dziecka, przynosząc mu ulgę. Aspirator przeznaczony jest dla niemowląt (od pierwszego dnia życia) i starszych dzieci. Ten model odciągacza – w odróżnieniu od aspiratora Katarek Plus – nie posiada rozkręcanej komory.

W zestawie Katarek Standard znajduje się aspirator do odkurzacza, dwie identyczne wymienne końcówki oraz szczoteczka do czyszczenia komory i końcówek. Katarek Standard podłączany jest do domowego odkurzacza o mocy 800 – 1800 W, jest w pełni bezpieczny i higieniczny.

Przejdź do sklepu
Aspirator Katarek Standard - odciągacz kataru do odkurzacza z nierozkręcaną komorą

Podłączany
do odkurzacza

Aspirator Katarek Travel - odciągacz kataru w zestawie z solą fizjologiczną

Katarek Travel to aspirator, który łączy dwa rozwiązania w jednym urządzeniu. Podłączony do domowego odkurzacza (o mocy 800/1800W) zaledwie w kilka sekund usuwa z noska dziecka zalegającą wydzielinę i pozwala mu swobodnie oddychać. Do zestawu dołączono również końcówkę do aspiracji ustnej, a także szczoteczkę i dodatkową końcówkę.

Końcówki ustnej użyjesz wszędzie tam, gdzie nie podłączysz odkurzacza – w samochodzie, w podróży, na wakacjach, na spacerze. Aspiracja ustna jest skuteczna w przypadku lekkich, wodnistych katarów. Ten sposób jest także dobry do codziennej higienizacji noska dziecka – usuwania z niego drobnych paproszków czy zaschniętych grudek.

Przejdź do sklepu
Aspirator Katarek Travel - odciągacz kataru w zestawie z solą fizjologiczną

Podłączany
do odkurzacza

Rozkręcana
komora

Aspiracja
ustna

Zdrowe dziecko

spokojna mama

Sprawdź też nasze akcesoria oraz wypróbuj maść!