Jak wspomagać leczenie kataru

  • Odstawienie dziecka od karmienia piersią. Katarek

Jakie są dobre sposoby na katar u niemowlęcia?

Drodzy rodzice! Możecie sami się przekonać, jak łatwe jest leczenie kataru, gdy użyjecie aspiratora kataru KATAREK najpierw na sobie. Dziecko początkowo może protestować przed użyciem KATARKA, ale wtedy dajcie mu chwilę na pobawienie się nim. Niech produkt kojarzy mu się pozytywnie, jako element zabawy. Domowe sposoby na katar u niemowlęcia (jak gruszka do nosa) są niestety niewystarczające w walce z katarem, dlatego też unikaj zbędnych powikłań i używaj aspiratora KATAREK, który stanie się Twoim sprzymierzeńcem w walce z KATAREM.

Choć stosowanie aspiratora kataru KATAREK niejednokrotnie zapobiega powstawaniu powikłań, nie wolno bagatelizować długotrwałego kataru, zwłaszcza, gdy nie ustępuje. Jeśli katar nie ustępuje do 3 dni koniecznie idź do lekarza!

Mamo, Tato! Nie bój się – trafiłeś na niezawodny i pewny produkt, który gwarantuje zdrowie Twojego dziecka. Odpowiedź na pytanie, co na katar u niemowlaka, jest tylko jedna: KATAREK! Razem z aspiratorem KATAREK dzieciństwo stanie się czasem bez troski.

Pozostałe rady:

  1. Zanim użyjesz aspiratora KATAREK, rozrzedź wydzielinę za pomocą ampułek z solą fizjologiczną 0,9 % . 
  2. Jeśli dziecko boi się użyć KATARKA, zróbcie tą czynność w dwie osoby, będzie łatwiej!
  3. W czasie infekcji systematycznie odciągaj nadmierną wydzielinę u dziecka.
  4. Używając ampułek z solą fizjologiczną wraz z aspiratorem połóż dziecko na plecach, a następnie zaaplikuj kilka kropelek prosto do noska. Przez to preparat nie spłynie do gardła, a pozostanie w śluzówce. Krople możesz stosować 2-3 razy dziennie.
  5. Zmień proces odciągania KATARU w zabawę.
  6. Podłącz aspirator KATAREK do odkurzacza, oceń najpierw moc na swojej ręce, następnie pokaż starszemu dziecku na jego rączce, że to nie boli. Możesz do zabawy w przyzwyczajanie użyć misia bądź lalki, jako odważnych pomocników.

Przeczytaj również